No Way Home Sonrası Spider-Man'in Yolu Uzun

Sony Pictures Motion Group'un başkanı Sanford Panitch, Aralık ayında vizyona girecek Spider-Man: No Way Home sonrası Spider-Man dünyasının genişlemeye devam edeceğini söyledi.


Yaklaşan Venom: Let There Be Carnage, Morbius ve Kraven ile birlikte Sony çatısı altında genişleyen Spider-Man dünyasına dair Variety'e 'Aslında bir planımız var' açıklamasını yaptı.


❝900 karakteri de 'Spidey-evreni' olarak ele almıyoruz. Bir Marvel dünyamız var. Sahip olduğumuz karakter sayısı... bilirsiniz, Venom filmine dek bekleyin. Spider-Man'i kaçırmayın. Bir araya gelseler çok heyecan verici olurdu, değil mi?
Belki nereye doğru gittiğimiz biraz daha açık hale gelmiştir ve No Way Home ile birlikte buna dair daha fazla bilginin ortaya çıkacağını düşünüyorum.
Kevin (Feige) ile harika bir ilişkimiz var. Oynayabileceğimiz inanılmaz bir alan var. Marvel Sinematik Evreni yapımlarının devasa olmasını istiyoruz çünkü bu bizim ve Marvel karakterlerimiz için harika olur. Sanırım aynı şey onlar için de (Marvel & Disney) geçerli. Güzel bir ilişkimiz var. Önümüzde hayata geçecek birçok fırsat var.
Zor, çünkü bence bu tarz projeler (Sinister Six) karanlıkta üzerinde çalışmamız gereken türden işler. Hazır olana kadar hazır değiller. Kraven iyi bir örnek çünkü acele etmedik. Bunu üç küsür sene önce yapabilirdik. Şimdi ise senaryo harika, J.C. Chandor çok doğru bir seçim ve filmin yıldızını da bulduk.❞

Panitch, Sinister Six üzerine gelen ikinci soruya ise ''Çok güzel olurdu, değil mi?'' yanıtını verdi.


Spider-Man No way Home Aralık 2021, Venom: Let There Be Carnage ise Eylül 2021'de vizyona girecek.


Kaynak: Variety