Nisan Ayında Ne Okusak?

Batman: The Adventures Continues


Batman: TAS evreni, çizgi roman formunda geri dönüyor! İkonik animasyon serisinin yaratıcıları Paul Dini ile Alan Burnett‘in kaleme alacağı 6 sayılık mini seriyi Ty Templeton resmedecek. Hikaye, Wayne Enterprises’a saldıran robotları konu alan macera ile başlayacak. İlk sayı 1 Nisan‘da.

The Boys: Dear Becky

Amazon tarafından uyarlanan The Boys çizgi romanının yaratıcısı Garth Ennis, sanatçılar Darick Robertson ve Russ Braun ile birlikte orijinal çizgi romanın 12 yıl sonrasını anlatacak ve Billy Butcher’ın eşi Becky Butcher’ı merkeze alacak ‘Dear Becky’ limitli serisini kaleme alacak. İlk sayı 1 Nisan’da.


Dead Dog’s Bite


Ödüllü yazar Tyler Boss‘un kaleme alacağı Dead Dog’s Bite, ölü kabul edilmeye başlanan, kaybolan yakın arkadaşı Cormac Guffin’in izini süren Joe’nin umutsuz arayışını konu edinecek. 8 Nisan‘da başlayacak polisiye eseri Ian Bertram çizecek.

Empyre


Immortal Hulk yazarı Al Ewing ile Dan Slott‘ın kaleme alacağı seri, Hulking’in komutası altında birleşen Kree ve Skrull ırklarının dünyaya saldırışını konu alacak. 3 yıl aradan sonra geri dönüş yapan Fantastic Four’un önemli bir konumda yer alacağı hikaye, 15 Nisan‘da başlayacak.

The Last Knight of St. Hagan

İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilerden kaçarak Torun adlı kasabaya sığınan Polonyalı ajan ile mistik bir haçlı şövalyesi olan St. Hagan’ın gotik öyküsünü anlatacak eseri usta yazar Mike Mignola ile Scott Allie kaleme alacak, sanatçı Andrea Mutti çizecek. İlk sayı 15 Nisan‘da yayınlanacak.

Black Widow


Başarılı yazar Kelly Thompson‘ın yazacağı Black Widow serisi, emeklilikten dönen Natasha Romanoff’un kendisine soracağı yeni sorular eşliğindeki macerasını anlatacak. 29 Nisan‘da başlayacak çizgi romanın çizeri Elena Casagrande.