New York Comic Con 2017 | Panel Programı

New York – Javits Center’da gerçekleşecek olan Comic Con etkinliğinin biletleri aylar önce tükendi. Etkinlik, 5-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Bildirimleri açmayı unutmayın. Son 2 senedir olduğu gibi birlikte çıldıralım.

NYCC 2017 programı şöyle; ‎ 5 Ekim 2017 Perşembe


Michael Rooker (TSİ 21:30-22:30)

Guardians of the Galaxy filmindeki Mary Poppins / Yondu rolüyle gönülleri fetheden Michael Rooker NYCC’nin ilk gününde hayranlarıyla buluşacak. Filmde Kraglin rolünde izlediğimiz Sean Gunn da panelin katılımcıları arasında.

Marvel Legacy: The Next Big Thing (TSİ 19:15-20:15)

Marvel’ın yeni serisi Marvel Legacy NYCC’deki yerini aldı. Çizgi romanın yazarlarının yer alacağı panelden bu seriyle ilgili yeni haberler de yer alabilir.


6 Ekim 2017 Cuma


The Dark Knight (TSİ 18:00-19:00)

The Dark Knight serisinin otuzuncu yılını kutlayan DC, bu panele serinin yazarlarını da davet etti. Jim Lee, Brian Azzarello ve Klaus Janson panele katılacak isimler arasında.

Lego Marvel Super Heroes 2 (TSİ 19:15-20:15)

Son yıllarda çok sevilen Lego oyunları bu yıl Marvel Super Heroes 2 ile geri dönüyor. Panelde yeni bir fragmanın yayınlanacağını da söyleyelim.

Scott Snyder (TSİ 21:45-22:45)

DC, Scott Snyder paneli için New York’ta bir salon ayırdı. Gelecek serilerle ilgili hayranların sorularını yanıtlayacak olan Snyder’ın panelini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Marvel Legacy: Spider-Man and His Amazing Friends (TSİ 21:45-22:45)

Bu hafta ilk bölümü yayınlanan çizgi serinin tanıtımı NYCC’de devam ediyor. Yapımcılar, hayranların sorularını yanıtlamak için salonda olacak.


7 Ekim Cumartesi


Doomsday Clock (TSİ 1:00-2:00)

Tüm çizgi roman okurlarının büyük bir heyecanla beklediği Doomsday Clock paneline ilgini yoğun olacak. Geoff Johns’un da katılacağı panelde aynı zamanda seri hakkında bilgi verilecek ve ilk sayılara göz atılacak. Mutlaka bildirimleri açık tutun!

Marvel’s Runaways (TSİ 2:45-3:45)

Marvel’ın yeni televizyon dizisi Runaways panelinde senaristler ve oyuncular panelde yer alacak. Allegra Acosta, Gregg Sulkin, Josh Schwartz, Lyrica Okano, Natalie Alyn Lind, Stephanie Savage, Virginia Gardner ve Rhenzy Feliz de panelde hayranlarla bir araya gelecek.

Batman: The Bat-Universe (TSİ 20:30-21:30)

Bu yıl Batman The Animated Series’in 25. yılını kutlayan DC, Batman ve diğer serilerin yazarlarının konuk olacağı bir panelde hayranlarla çizgi roman yazarlarını buluşturacak! Greg Capullo, Amy Chu, Tom King, Khary Randolph, Tim Seeley, Scott Snyder ve Peter Tomasi’nin katılacağı panelde hayranların ilgisi yoğun olacak. Aynı zamanda; Batman: The Dawnbreaker #1, Justice League of America #15, Wonder Woman #31, Aquaman #28, Batman: White Knight #1, Dark Nights: Metal #1 ve #2, Batman: The Red Death #1 ve Batman: The Murder Machine #1 sayılarının tanıtımı da panelde yer alacak.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. (TSİ 21:00-22:00)

Yapımcı Jeph Loeb beşinci sezonla ilgili haberleri paylaşacak.

Celebrating 100 Years of Jack Kirby: The King’s New York (TSİ 23:00-00:00)

Bu yıl Jack Kirby’nin yüzüncü yaşını kutlayan Marvel, NYCC’de büyük yazarı onurlandırmaya devam ediyor. Birçok çizgi roman yazarının yer alacağı panelde Jack Kirby anılacak!


8 Ekim Pazar


The Punisher! (TSİ 00:15-1:15)

Dizinin yıldızı John Bernthal’ın da yer alacağı panelde sonunda bir tarih açıklanmasını umut ediyoruz!

The Gifted (TSİ 21:15-22:15)

Bu hafta ilk bölümü yayınlanan dizide hayranların ilgisinin yoğun olması bekleniyor. Amy Acker, Coby Bell, Emma Dumont, Jamie Chung, Matt Nix, Stephen Moyer ve Sean Teale gibi serinin yıldızları da NYCC’de gerçekleşecek olan panelde bulunacak.

Batman The Animated Series! (Tüm Gün)

Batman The Animated Series’in 25. yılını kutlayan DC, bu yıla özel NYCC’de imza etkinliği yapıyor. Gün boyunca imza alanında bulunacak olan Kevin Conroy (Batman) ve Mark Hamill (Joker) hayranlarıyla bir araya gelecek!

The Punisher, Doomsday Clock, Alex Ross, Geoff Johns, Kevin Conroy, Mark Hamill ve daha birçok isimle birlikte harika bir haftasonu olacak!