Justice League: No Justice Serisi Geliyor

DC Comics’in halihazırda devam ettirdiği solo serilerin yanı sıra Dark Nights Metal, Doomsday Clock gibi evrene büyük etki yapacak serileri mevcut. Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve 9 Mayıs’ta başlayacak olan ‘Justice League: No Justice’ ise en az bu seriler kadar büyük etki yapacak.


Önce bu seride birlikte çalışacak ekipten bahsedelim;

Şef ve Çizer: Francis Manapul

Yazar: Joshua Williamson, Scott Snyder ve James Tynion IV.


Öncelikle ekip oldukça güven verici. Daha sonra Greg Capullo ve Steve Orlando gibi abilerin de ekibe dahil olması bekleniyor.

NEDİR BU NO JUSTICE?


Çok ses getiren Metal serisinin Mart’ta, Justice League of America ve Justice League serilerinin Nisan ayında bitmesiyle birlikte 9 Mayıs’ta ‘No Justice’ adında 4 sayılık bir mini seri yayımlanacak. Bunun mini seri ile kalmayacağını herkes biliyor olsa gerek.


Hikaye ise ekibi gelecekteki tehlikelere karşı uyaran Brainiac’ın gelişi ile başlayacak. Daha sonra evreni savunmak için bir plan yapılacak ve Deathstroke gibi ‘villain’ dediğimiz (bence değil) karakterler de Batman, Superman, Wonder Woman ve The Flash’ın liderliğinde kurulan 4 takımda yer alacak.


Francis Manapul: “Justice League ekibi bu zamana kadar olduğundan daha büyük bir şey haline gelmek için genişlemek zorunda olduklarını anlıyor.”


Justice League: No Justice #1 Önizleme – Francis Manapul

Team Mystery

5.jpg

Team Entropy

6.jpg

Team Wonder

7.jpg

Team Wisdom

8.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg