Fragmanlar, Açıklamalar, Duyurular ve Daha Fazlası! | San Diego Comic-Con 2018

Marc Silvestri’nin üstleneceği 7 sayılık Batman/Joker: The Deadly Duo adlı limitli seri duyuruldu. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Silvestri: ”Joker memnun, Batman ise bu durumdan nefret ediyor.”


DifXOaLU8AAq7Ok.jpg
DifbahgVQAAjhWY.jpg

Action Comics ‘En Uzun Süper Kahraman Çizgi Roman Serisi’ kategorisi ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Jim Lee ile Dan DiDio ödülü teslim aldı.

Difi-U6WkAcVAhM.jpg

Dan Abnett, Aquaman serisinden ayrılacak. Eylül’de seriyi Kelly Sue DeConnick ile Robson Rocha ikilisi devralacak.

tumblr_p4vmvd9phD1stbkjno2_1280.jpg

Geoff Johns, Jason Fabok ve Brad Anderson’ın üstleneceği Three Jokers serisine ilk bakış yayınlandı. Seri Black Label markası altında yayınlanacak.

Dif-HfsVsAAx_Hl.jpg

Yıllardır serisi olmayan ve DC Comics’in kesinlikle filmin çıkışı yüzünden duyurmadığı Shazam serisi nihayet geliyor! Geoff Johns’un yazarlığını, Dale Eaglesham’ın ise çizerliğini yapacağı seri Kasım’da başlayacak.

Dif5oFnU8AA4aJa.jpg

Stargirl dizisi geliyor. Geoff Johns’un yazarlığını yapacağı dizi 13 bölümden oluşacak ve 2019’da DC Universe servisinde yayınlanacak. Geoff Johns: ”Justice Society ruhunu yakalamak istiyoruz.”

Dif2sPXVQAAlrgx.jpg

Geoff Johns, The Killing Zone markasını duyurdu. 1940 ile 2040 yılları arasında geçecek birçok hikaye ve sayısız karakterin yer alacağı seriler gelecek.

DigAlBeVMAEfBZJ.jpg

7 Eylül’de çıkış yapacak olan Spider-Man oyunundan yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı.


Uzun bir aradan sonra 3. sezonuyla dönecek olan Young Justice: Outsiders’tan ilk görüntüler yayınlandı. Yeni görüntüler 2:56’dan itibaren başlıyor.


Önümüzdeki sonbaharda DC Universe servisinde yayınlanacak olan Titans dizisinden ilk fragman yayınlandı. DC Universe şu an için sadece ABD içerisinde hizmet verecek.


DC Comics’in kış aylarında duyurduğu DC Ink ve DC Zoom markaları altında yayınlanacak seriler belli oldu. Okumak için.

Spider-Force serisi geliyor. Christopher Priest’ın yazarlığını yapacağı 3 sayılık mini seri Spider-Geddon hikayesine ön ayak olacak. İlk sayı Ekim’de.

Dinr7zcWkAIjU1p.jpg

Spider-Geddon hikayesine bağlanacak bir seri daha geliyor. Jody Houser’ın yazacağı Spider-Girls adlı 3 sayılık mini seri Ekim’de başlayacak.

Dinsep1XcAA1rpd.jpg

Spider-Gwen’in adı Ghost Spider olarak değiştirildi. Seanan McGuire’in yazarlığını yapacağı Spider-Gwen: Ghost Spider serisi Ekim’de başlayacak.

DinrA8eX0AImBuw.jpg

Miracleman geri dönüyor! Neil Gaiman’ın yazarlığını yapacağı seri 2019’da başlayacak.

DinoeJJXkAAvRhh.jpg

Batman: Who Laughs serisi geliyor. Yazarlığını Scott Snyder, çizerliğini ise Jock’un yapacağı mini seri sonbaharda başlayacak.

Dilh-10U0AAbXHp.jpg

DC Comics, 2019’da yayınlayacağı animasyon yapımlarını duyurdu; Reign of the Superman, Justice League vs Fatal Five, Batman: Hush ve Wonder Woman: Bloodlines.

Aquaman ve Shazam fragmanları yayınlandı.Uncanny X-Men dönüyor! Kasım’da geri döneceği açıklanan Uncanny X-Men için logo dışında herhangi bir detay henüz yayınlanmadı.

Diu4skCU0AAvDzN.jpg

5 sayılık X-Men Black serisi geliyor. Her sayı tek atışlık olacak ve sırasıyla Emma Frost, Magneto, Mojo, Mystique, Jaggernaut’a odaklanacak. İlk sayı Ekim’de.

DiwZGm0VAAAlBi7.jpg

Krypton dizisinin 2. sezonunda Lobo karakteri yer alacak. 

Dip5sQyVMAEWGgB.jpg

Rob Williams, Judge Dredd pilot bölüm senaryosunu bitirdiğini açıkladı! Syfy’da yayınlanacak dizinin 2019’da başlaması bekleniyor!

Dix0MCYWkAE0SLy.jpg

Wonder Woman 1984 panelinde Comic-Con’a katılanlara kısa bir video gösterildi. Gal Gadot: ”Bu bir devam filmi değil. Yeni bir bölüm, tamamen yeni bir hikayesi var.”

DipnxqgVAAAHQ0g.jpg

The Gifted fragmanı yayınlandı. Yeni sezon 25 Eylül’de.


Cloak & Dagger dizisi 2. sezon onayı aldı. Yeni sezon 2019’da yayınlanacak.

Din4O98X0AArlSv.jpg

Vertigo Comics, Second Coming serisini duyurdu. Yazar Mark Russell, çizer Richard Pace. ”Sun-Man kesinlikle bir Superman değil. Hz. İsa ile 2 odalı bir evi paylaşan birisi. Evet, gerçekten.”

DimOoXqXcAASOSb.jpg

Vertigo Comics, High Level serisini duyurdu. Amerika’nın yıkılışından yüzyıllar sonrasını anlatacak olan serinin yazarı Rob Sheridan, çizeri ise Barnaby Bagenda. İlk sayı 2019’da.

DimMoP8XcAAtNFp.jpg

Vertigo, American Carnage serisini duyurdu. Kasım’da başlayacak serinin yazarı Bryan Hill, çizeri ise Leandro Fernandez. 

DimJCmTXcAEKLRr.jpg

LEGO DC Super-Villains oyunu fragmanı yayınlandı. 


Image Comics’in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan ve Russo kardeşlerin yapımcılığını üstlendiği Deadly Class dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. Dizi 2019’da Syfy’da yayınlanacak.


Vertigo Comics’in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Preacher dizisinin 3. sezon fragmanı yayınlandı. 


Iron Fist’in 2. sezonundan ilk görüntüler yayınlandı. Danny’nin kostümüne kavuşacağı 2. sezon 7 Eylül’de Netflix’te. 


Efsane animasyon dizisi Batman: TAS, içerisinde 109 bölüm, 3 Funko figürü, 60 dakikalık özel videosu ve daha fazlası ile Blu-ray olarak 16 Ekim’de yayınlanacak.

DiubbvTU0AAjeeQ.jpg