Fantastik Gazete #6: Haftanın Öne Çıkan Gelişmeleri

  1. Suicide Squad 2 filminin senaristi James Gunn oldu. Gunn’ın Birds of Prey filminden doğan fikir ayrılıkları nedeniyle projeden çekilen yönetmen Gavin O’Connor’ın yerini doldurması da olası.

  2. Variety’nin haberine göre Disney ile 20th Century Fox birleşmesi Ocak 2019’da tamamlanabilir.

  3. Sony’nin Kraven the Hunter filminin senaristi Richard Wenk: ”Yeni başladım. Bu ilginç bir dünya ve harika bir karakter. Spider-Man evreninde geçiyor ve Kraven the Hunter’ın köklerine sadık kalacağız. O, Spider-Man ile karşı karşıya gelecek.”

  4. Todd McFarlane, Spawn’ın süper kahraman filminden çok bir gerilim filmi olmasını istediğini ve üçleme planladığını söyledi.

  5. Secret Six dizisi geliyor. Senaryoyu daha önce Suits dizisinin yapımcılığını üstlenen Rick Muirragui yazacak. CBS’de yayınlanacak dizi hakkında henüz herhangi bir detay paylaşılmadı.

Scarlett Johansson, 15 milyon dolar karşılığında Black Widow filmi için anlaşma sağladı. Bu rakam Chris Evans’ın Civil War, Chris Hemsworth’un ise Ragnarok için aldığı ücret ile eşit.

DpO_21rWwAA4-VK

ABD açılışını 80 milyon dolar ile yaparak 2013’ten bu yana en yüksek Ekim açılışını yapan Venom, dünya çapında 244 milyon dolara ulaştı. İnceleme yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Dog21gyXoAAOs9x

Netflix, Iron Fist dizisini iptal etti. İptal için herhangi bir neden gösterilmeyen dizi, Variety’nin haberine göre yayın hayatına Disney’in yayın servisinde devam edebilir. 


Finn Jones: ”Her sonun yeni bir başlangıcı vardır. 2 sezonda yer alan herkese inanılmaz bir sevgi ve saygı besliyorum. Dünyanın en büyük şehrini en yetenekli ve en sıcak insanlar ile savunmak bir ayrıcalıktı. Bu yolculuğa çıkan ve destek olan herkese minnettarım.”
DpXfyapXoAEEbCq

Russo kardeşler, Avengers 4 ek çekimlerinin sona erdiğini bu görsel ile duyurdu. Film 3 Mayıs 2019’da vizyona girecek.


#wrapped pic.twitter.com/k8xCxiQL4J — Russo Brothers (@Russo_Brothers) October 13, 2018

Sophie Turner: ”X-Men’in toplum tarafından reddedilmesinin ve ayrıştırılmasının karmaşıklığının Avengers evreninde gerçekleşen bir şey olmadığını hissediyorum. Elbette, birleşmelerini görmek isterim ama X-Men ie Avengers’ın iyi işbirliği yapacağını sanmıyorum. . Eğer yaparlarsa, nasıl olacağını görmek isterim.”

DpVFuCIVsAAAoI0

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Black Panther filminin yönetmeni Ryan Coogler, devam filmi için anlaşma sağladı. Çekimlerin 2019’un son aylarında başlaması bekleniyor.

black-panther-movie-61