Fantastik Cadde 3 Yaşında!

11 Nisan 2016’dan bu yana bizlere yorumlarınız, içeriklerimize olan ilginiz ve eleştirileriniz ile destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlere düzenli ve nitelikli bir şekilde daha kaliteli içerikler sunmaya, gelişmeleri en doğru ve hızlı şekilde servis etmeye nefret kültürünü beslemeden devam edeceğiz.


Bütün yazarlarımıza, kısa veya uzun süre çalışma şansını elde ettiğimiz ve bizimle birlikte çalışmak amacıyla başvuru yapmış olan herkese kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz. Dolaylı bir şekilde herhangi birinin kalbini kırdıysak, hayal kırıklığı yarattıysak, içerikleri yanlış veya eksik şekilde aktardığımız olduysa, hepsi için en içten niyetlerimizle özür diliyoruz.

Önümüzdeki dönemlerde çeşitli içerikler ile karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz, çizgi roman ve sevgiyle kalın!


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Gizlilik Politikası | Fantastik Cadde

Fantastik Cadde oluşumuna bağlı fantastikcadde.org, Wix platformu üzerinde kurulmuş bir web sitesidir. Wix.com'un belirlediği gizlilik politikasına yükümlülüğü ve bağlayıcılığı bulunmaktadır. Aşağıda

Reklam ve İlan | Fantastik Cadde

Kitap, çizgi roman, dergi vb. ürünlerinizi Fantastik Cadde okuyucularına tanıtmak için fantastikcadde@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.