Fantastik Cadde 2 Yaşında!

2 yaşımıza girdik! 11 Nisan 2016’dan bu yana bizlere gerek yorumlarınız gerekse eleştirileriniz ile destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlere daha kaliteli içerikler sunmak ve haberleri en doğru şekilde ulaştırmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bütün yazarlarımıza, az veya uzun süre çalışma onurunu elde ettiğimiz veya bizimle birlikte çalışmak için başvuru yapmış olan herkese kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz. Buna çok mutlu şekilde yollarımızı ayırmadığımız arkadaşlar da dahil. Dolaylı bir şekilde herhangi birinin kalbini kırdıysak, hayal kırılığı yarattıysak, haberleri yanlış veya eksik şekilde aktardığımız olduysa özür diliyoruz.


Bu samimiyetsiz yazının sonuna gelirken, ilerleyen zamanlarda çok güzel gelişmeler ile sizlerle birlikte olacağımızı söyleyelim. Herkese kucak dolusu sevgiler, bol çizgi romanlı günler!


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Gizlilik Politikası | Fantastik Cadde

Fantastik Cadde oluşumuna bağlı fantastikcadde.org, Wix platformu üzerinde kurulmuş bir web sitesidir. Wix.com'un belirlediği gizlilik politikasına yükümlülüğü ve bağlayıcılığı bulunmaktadır. Aşağıda

Reklam ve İlan | Fantastik Cadde

Kitap, çizgi roman, dergi vb. ürünlerinizi Fantastik Cadde okuyucularına tanıtmak için fantastikcadde@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.