Eylül Ayında Ne Okusak?

Sonbaharı ürkütücü canavar hikayeleri, Jason Aaron’ın vedası, Wally’nin bitmek bilmeyen çilesi ve olmazsa olmazımız gotik diyarlar ile karşılıyoruz!


Something Is Killing The Children


Batman ve Detective Comics yazarı James Tynion, ilk kez yaratıcı bazlı bir proje ile karşımıza çıkacak. Çocukların kaybolduğu, geri dönenlerin ise gölgelerde yaşayan canavarları anlattığı kasabaya gelen Erica Slaughter, çocukların canavarlardan kurtulması için mücadele edecek. Limitli serinin çizimlerini Werther Dell’Edera yapacak. İlk sayı 4 Eylül‘de.


King Thor


2012 yılındaki God of Thunder serisinden bu yana 9 diyarı şekillendiren Jason Aaron, ilk sayısı 11 Eylül‘de yayınlanacak King Thor serisiyle birlikte Thor başlıklarına veda edecek. Gelecekten gelen Thor ile Loki, 7 yıllık dönemin finalini yapacak. Serinin çizimlerini ise sevilen sanatçı Esad Ribic üstlenecek.

Trees: Three Fates


Transmetropolitan ve yaklaşan Batman’s Grave serisinin yazarı Warren Ellis, 11 yıl önce Rusya’nın Toska adlı kasabasında ortaya çıkan ağaca bağlı cansız bir bedenin arkasındaki gizemi anlatacak. 2014’te çıkış yapan ve televizyona uyarlanan Trees’in devamı olacak çizgi romanın çizimlerini Jason Howard yapacak. İlk sayı 11 Eylül’de.


Flash Forward


Çok tartışılan Heroes In Crisis’te içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışacak olan Wally West, çoklu-evrende kendisiyle hesaplaşacak. 18 Eylül‘de başlayacak seriyi tecrübeli yazar Scott Lobdell yazacak, usta sanatçı Norm Rapmund çizecek.


Harleen


Yetenekli sanatçı Stjepan Šejic, Dr. Harleen Quinzel’in hastalarını tedavi ediş sürecine ve karakterin iç dünyasına odaklanacak 3 sayılık Harleen serisini yazıp çizecek. 25 Eylül’de başlayacak çizgi roman, DC Comics’in yetişkinlere özel eserler ürettiği Black Label markası altında yayınlanacak.

The Plot


Erkek ve kız kardeşinin ölümünün ardından, mezarlarının koruyucusu haline gelen Chase Blaine, onları tehlikelere karşı korumaya ve aile sırlarını öğrenmeye çalışacak. Gotik temaların hakim olduğu serinin yazarlığını Michael Moreci & Tim Daniel ikilisi, çizerliğini Josh Hixson yapacak. İlk sayı 25 Eylül‘de.