Edward Norton, Marvel’ın Ciddi Bir Hulk Filmine Yanaşmadığını Söyledi

Geçtiğimiz gün New York Times‘a konuşan Edward Norton, Marvel’ın ‘ciddi ve sert’ bir Hulk filmi fikrine yanaşmadığını söyledi.

”İki film olarak planladım: ilk olarak karakterin köken hikayesi ve ardından bilinci yerinde, hayalperest, yolculuğu kaldırabilen bir Hulk. Bunu öğrendiklerinde (Marvel) ‘Bu tam bizim istediğimiz gibi!’ dediler fakat işler tersine dönünce, istedikleri şeyin bu olmadığı ortaya çıktı.”

Vizyon ayrılıklarına rağmen çekimler sırasında keyifli zaman geçirdiğini ifade eden Norton, Kevin Feige’nin 2010’da aktörün Avengers’ta yer almayacağına dair yaptığı açıklamanın ‘ucuz’ olduğunu söyledi.

”Ucuzdu. Marka savunuculuğu ya da ona benzer bir şeydi. Öyle ya da böyle, karanlık ve ciddi bir vizyonu istemiyorlardı. Ama çok önemli değil. Filmlere devam etme konusunda olumlu görüşmelerimiz oldu, harcayacağımız zamana baktık ve bunu yapmadım. Dürüst olmak gerekirse de bana ödemek istediklerinden daha fazla para talep ederdim. Ama yeni bir Hulk yapmayı istemememin nedeni bu değil.”

Edward Norton, Kevin Feige ile iyi anlaştığını da belirtti.

”Kevin’in yapılabilecek bir şey hakkında fikri vardı ve harikaydı. Sadece zamanımı harcamak istediğim tonal ve tematik düzeyde değildi.” Edward Norton, New York Times

Kaynak: Hollywood Reporter

#EdwardNorton #Hulk #Marvel