DC Young Animal 3 Yeni Seri İle Geri Dönüyor

Milk Wars, Mother Panic ve Eternity Girl gibi seriler ile çok sevilen DC Comics’in ‘Young Animal’ adlı girişimi, önümüzdeki yaz yeni ile seriler dönüş yapacak.

DOOM PATROL: WEIGHT OF THE WORLDS

”Doom Patrol’u yeniden canlandıracağımız ve Collapser ile Far Sector serilerini sunacağımız için çok heyecanlıyız. Bu üç seri, çizgi roman dünyasını ve türünü keşfedilmemiş bir bölgeye sürükleyecek.” Gerard Way

3 Temmuz 2019’da başlayacak serinin yazarlığını Gerard Way ile Jeremy Lambert ikilisi yaparken, çizimler ve renklendirme James Harvey, Doc Shaner, Nick Pitarra ve Becky Cloonan‘a ait olacak.

Doom Patrol – DC’s Young Animal

COLLAPSER

Sıradan bir DJ olan Liam James’in süper güçler ile başa çıkışını konu edinecek olan serinin yazarlığını Mikey Way ve Shaun Simon ikilisi yapacak, çizimler ise Ilias Kyriazis‘ten gelecek. İlk sayı, 17 Temmuz 2019’da.

Collapser – DC’s Young Animal

FAR SECTOR

N.K. Jemisin‘in yazacağı, Jamal Campbell‘ın ise çizimleri ile renk katacağı Far Sector serisi, yeni Green Lantern Corps üyesi Jo’nun hissetme duygusundan mahrum bırakılan 20 milyar kişinin yaşadığı Enduring şehrini koruyuşunu anlatacak. 500 yılı aşkın bir süredir suç işlenmeyen şehirde işler tersine dönecek. İlk sayı bu yaz içerisinde yayınlanacak, Equilibrium sevenler kaçırmasın.

Far Sector – DC’s Young Animal