Beklemekten Sıkılanlara: Agents of SHIELD Yeni Sezon Haberleri!

Takipçileri olarak fark etmişsinizdir, dizi oyuncuları sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanıyor. Hal böyle olunca dizi setinden görüntüler, haberler sürekli gelmekte. Sizler için tüm bu haberleri derledik. İşte Agents of SHIELD’ın yeni sezonunda bizi bekleyenler.

Nu-Kree_(Earth-616)_Annihilation_Conquest_Vol_1_1.jpg

Daisy Johnson’ı canlandıran Chloe Bennet’ın instagram hesabında paylaştığı bir video’da, sette dolaşan Kree makyajlı insanları görmek hayranları oldukça heyecanlandırdı. Dizinin dördüncü sezon finalinde gördüğümüz after credits sahnesinde Coulson’ın uyandığı, hapishane hücresinden dışarı bakıldığında uzay boşluğunda olduğu hepimizin dikkatini çekmişti. Bu da dizinin paralel gitmeye çabaladığı sinematik evreninde Infinity War’a dair en somut ipuçlarından biriydi. Bu durumda da Agents of SHIELD dolaylarında bir Kree görecek olmak, hayranların sezon boyunca beklediği sinema evreniyle bağlantı bu sezon gerçekleşecek gibi görünüyor.


Yine oyuncuların sosyal medya hesaplarından öğrendiğimiz bir habere göre yeni sezonda şimdilik fazla gizemli ama bir o kadar da önemli bir role Jeff Ward seçilmiş. Ming Na Wen’in hesabından gördüğümüz bu haberi çok geçmeden diğer ekip üyeleri de paylaşınca bu haber doğrulanmış oldu. Başka bir detayın verilmediği Ward’un rolü, şimdilik söylenilene göre hikayede birkaç bölümlük de olsa oldukça önemli olacakmış. Chloe Bennet’ın paylaştığı Kree detayıyla da birlikte akıllara gelen sorularda, Jeff Ward’un gizemli karakterinin önemli bir Kree’yi canlandırabileceği yönünde tartışmalar yarattı.


Bildiğiniz üzere verilen sezon araları genel olarak dizi izleyicilerinin canını sıkıyor. Kış arası, hikaye arası derken takvim oldukça sarkmıştı. İşte iyi haber; bu sefer denilene göre dizimiz, tüm bu araları affettirecek kadar erken gelecekmiş ekranlara. Inhumans’ın sekiz bölümü tamamlandıktan sonra, ABC tüm boşluğu doldurmak amacıyla Agents of SHIELD Ocak 2018 gelmeden ekranlara gelecek. 29 Eylül’de başlayacak Inhumans’ın ilk sezonu biter bitmez Agents of Shield’la 20 küsür bölümlük ‘Marvel’lanmaya devam edeceğiz.