Şubat Ayında Ne Okusak?

Star Wars: Darth Vader


Son dönemde çok ilgi gören Darth Vader çizgi romanlarına bir yenisi daha ekleniyor! ‘The Empire Strikes Back’ filminde yaşanan olayların hemen sonrasında geçecek hikayede Vader, oğlu Luke Skywalker’ın galaksiyi birlikte yönetme teklifini reddedişinin yarattığı öfke ile başa çıkacak. Bu epik macerayı Greg Pak yazacak, Raffaele Ienco çizecek. İlk sayı 5 Şubat’ta.


Backtrack


Baby Driver tadında bir aksiyon vadeden Backtrack, suçluluk duygusu yaşan Alyson adlı karakterin, kazananın hayatındaki tek bir hatayı düzeltme şansı elde edeceği bir araba yarışına katılışını konu alacak. Brian Joines & Jake Elphick ikilisinin kaleme aldığı seri 5 Şubat’ta başlayacak.

The Green Lantern Season Two


Çok sevilen Green Lantern serisinin ardından yeni bir fikir ile dönen Grant Morrison ile Liam Sharp, Hal Jordan’ı kozmik evrendeki yeni ölümsüz varlıkları araştırmaya gönderecek. İlk sayı 12 Şubat’ta.

Harley Quinn & Birds of Prey


Birds of Prey çizgi romanlarının önemli isimlerinden olan Jimmy Palmiotti ile Amanda Conner, DC Black Label markası için yeni bir Birds of Prey grafik romanı kaleme alacak. İlk kitabı 12 Şubat’ta yayınlanacak eser, Joker’den ayrılan Harley Quinn’in Birds of Prey ile atılacağı maceraları konu edinecek.

Gwen Stacy


Gwen Stacy, Amazing Spider-Man serisinin #31. sayısına kadar Peter Parker ile tanışmamış olabilir ama bu hayatının bu sayıda başladığı anlamına gelmiyor. Christos Gage‘in kaleme alacağı hikaye, Gwen’in özel hayatını anlatacak. Norman Osborn, Jean DeWolff ve hatta Spider-Man’in konuk olacağı seriyi Todd Nauck çizecek. İlk sayı 12 Şubat’ta.

Tartarus


Annesinin galaksiler arasındaki savaşta önemli bir rol oynayan Tartarus adlı koloninin lideri olduğunu öğrenen Tilde, imparatorluk askerlerinden kaçarak annesinin tacını takmaya çalışır. İlk sayısı 12 Şubat’ta çıkış yapacak çizgi romanın yazarı Johnnie Christmas, çizeri Jack T. Cole.